فروشگاه هپی مپی

نمونه رپرتاژ آگهی تهیه شده برای فروشگاه آنلاین عروسک هپی مپی. این فعالیت یک نمونه از همکاری من با شرکت شتاب مارکتینگ در حوزه تولید محتوا بود. توصیه می‌کنم حتما شعر آخر این رپرتاژ را بخوانید!

چهار پیشنهاد ویژه برای خرید عروسک‌های خاص که از مغازه‌ها قابل تهیه نیستند!
دنیای همه ما بزرگترها پر از خاطرات شیرین دنیای کودکی است، به خصوص دختر بچه‌ها که خرید عروسک‌های رنگارنگ برایشان زیباترین هدیه دنیا می‌باشد. هدیه‌هایی که در دنیای امروزی مجازی هنوز که هنوز است برای هر کودکی جایگاهی غیر قابل جایگزینی دارد؛ درست همانند آوای خوش آهنگ یکی از محبوبترین شعرها در مورد عروسک:
عروسک قشنگ من قرمز پوشیده
تو رختخواب مخمل آبی خوابیده
مامان یک روز رفته بازار اونو خریده
اما اگر کمی به این شعر دقت کنیم، می‌بینیم که تا حدی متناسب با دنیای امروز نیست! هر چند هم اکنون جایگزین ، خرید عروسک قابل جایگزینی با هیچ هدیه‌ای نیست، با این حال نحوه خرید آن جای خود را به فروشگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن داده است. ابزارهایی که  امروزه “بازار” جای خود را به فروشگاه‌های اینترنتی و اپلیکیشن داده است. ابزارهایی که با مزایای بالای خودشان نوستالژی و مدرنیته را در چند صفحه و زمانی کوتاه در اختیار شما قرار می‌دهند. دیگر زمان بازار به سر رسیده است و شما عروسکهایی را در صفحات مجازی می‌توانید ببینید که در مغازه‌های سنتی پیدا نمی‌شوند و به راحتی می‌توانید آنها را برای کودکان خود و یا حتی عزیزان بزرگ عاشق عروسک تهیه کرده و هدیه دهید. بله…دنیای امروز عروسک‌ها فقط مختص بچه‌ها نیست و در کنار خرید اینترنتی عروسک که تا حدی مختص بزرگ‌هاست، بسیاری از عروسک‌ها به صورت دو منظوره! و برای بچه‌ها و بزرگترها طراحی می‌شوند.
اما در کنار همه این موارد برای خرید عروسک به روش اینترنتی امروزی تا به حال به انتخاب‌های خاص فکر کردید؟ انتخاب‌هایی ترکیبی از نوستالژی و دنیای جدید. اگر چند دقیقه وقت بگذارید، شما را با چهار انتخاب خاص در دنیای عروسکها آشنا میکنیم. در انتها تصمیم بگیرید که از کجا خرید کنید.

خرید عروسک دخترانه فرشته، انتخاب رویای کودکی
همه دختر بچه‌ها در ذهنشان فرشته‌ای را دارند که برایشان یک دنیاست. دنیای زمزمه‌ها و درد و دل‌های کودکانه، محرم اسرار، گلایه‌ها و از همه مهم‌تر سمبل برآورده شدن آرزوها و الگوی یک دختر خوب. حالا فکر کنید اگر شما به جای آنکه به دخترتان فقط وعده خرید عروسک معمولی با چهره دخترانه را بدهید، این موضوع او را راضی نمی‌کند؛ اما اگر به آن اسم فرشته بدهید، مثلا فرشته آرزوها، آن وقت عروسک برای او معنا پیدا می‌کند. پس اولین پیشنهاد خرید عروسک میتواند یک عروسک دامن قرمزی، مو بلند باشد. با تداعی همان شعر دوران کودکی!

خرید عروسک شهر موش‌ها، نوستالژی دوستداشتنی
جمله معدود عروسک‌های تلویزیونی که دهه‌های مختلف با آن خاطره دارند. از دهه‌ ۵۰ گرفته تا دهه‌های ۷۰، ۸۰. از زمانی‌که مدرسه شلوغ این بچه موش‌ها دقایقی بچه‌های دهه ۵۰ را به خود مشغول می‌کرد تا لحظات شیرین پیروزی موش‌ها بر گربه‌ها با فیلم عروسکی دهه‌های اخیر شهر موش‌ها. شاید شخصیت کپل، یکی از دوستداشتنی‌ترین و جذابترین خرید عروسکی شهر موش‌ها باشد که شما می‌توانید آنرا انتخاب کنید. پس برای انتخاب سوم خود در خرید عروسک خاص، از این گزینه استفاده کنید.

خرید عروسک پوکویو، انتخاب مدرن آموزش مدار
پسرک آبی رنگ کارتون پوکویو برای بسیاری از بچه‌ها جذاب است. پسرکی که ماجراهای مختلفی با دوستانش “پاتو” اردک، “الی” فیل و “لولا” سگ دارد. انیمیشنی که با هدف آموزش مهارت‌های زندگی به بچه‌ها ساخته شده است. اگر شما از جمله والدینی هستید که برای کودکانتان دنبال الگویی مناسب می‌گردید، شاید خرید عروسک پوکویو بهترین انتخاب باشد. در کنار این انتخاب شما می‌توانید برای تکمیل خانواده پوکویو، نسبت به خرید عروسک فیل و یا سگ هم اقدام کنید تا یک جمع کامل دوستانه را برای فرزنذتان فراهم کنید. به این شکل کودک‌تان می‌تواند دنیای کارتونی را در واقعیت اجرا کند و از طریق بازسازی دنیای انیمیشن و داستان پردازی مختص خود، مهارتهای زندگیش را افزایش دهد. اما برای خرید این جمع دوستانه به بازار سر نزنید! چند سطر جلوتر برای شما یک راهکار خاص برای خرید عروسک‌های خاص ارایه می‌کنیم.

خرید عروسک جناب خان، بزرگ بنفش کوچک!
شخصیت محبوب تلویزیونی که بزرگ و کوچک را با لهجه شیرین جنوبی خود همیشه به وجد آورده است. در دنیای کم خنده! این روزها داشتن و خرید عروسک این چنینی می‌تواند لحظات شیرینی را برای ما فراهم کند؛ به عنوان یک نماد خنده. یک شخصیت عروسکی بزرگ اما در عین حال کوچک که همه رده‌های سنی با دیدن آن لبخند می‌زنند و می‌تواند ساعت‌ها تفریح را برای یک جمع خانوادگی به ارمغان بیاورد. پس حتما در انتخاب آخر خود برای خرید عروسک، جناب خان را فراموش نکنید.

می‌خواهم سریعتر برای خرید عروسک‌های مورد علاقه‌ام اقدام کنم. لطفا راهنمایی کنید.
بسیار خوب، حالا که سبد خرید شما پر شده است و در مورد اینکه این عروسک‌ها را به چه کسی هدیه بدهید یا برای خودتان بردارید خیالپردازی لازم را انجام داده‌اید، دیگر وقت آن است که به فکر خرید باشید؛ اما دست نگهدارید! هنوز هم دنبال آن هستید که به صورت سنتی از مغازه یا بازار تهیه کنید؟ دیگر کافیست. برای شما به عنوان یک خریدار بروز و مدرن، دوران شعرهای کودکانه “مامان یه روز رفته بازار اونو خریده!” گذشته است. الان زمان آن رسیده که این شعر را هم متناسب با دنیای رو به رشد کسب و کار بروز کرد؛ اما در همین دنیای جدید و در خیل انواع فروشگاه‌های اینترنتی هر فردی لازم است انتخاب مناسبی داشته باشد. انتخابی بر مبنای کیفیت، تنوع و ارایه خدمات سریع. ما به شما یک فروشگاه شاد و پر از رنگ را پیشنهاد می‌دهیم که بتوانید همراه خرید عروسک‌های هیجان انگیز، دنیایی از انرژی و نوستالژی را نیز به عزیزی که این عروسک را برای او تهیه کرده‌اید، حتی اگر این عزیز خودتان هستید، هدیه دهید. خرید عروسک از هر نوع با برندهای متنوع، با چند کلیک. دوباره برمی‌گردیم به شعر محبوب دوران کودکی؛ ولی این‌بار نسخه جدیدی از آن را برای شما بازگو می‌کنیم.
عروسک قشنگ من قرمز پوشیده
تو رختخواب مخمل آبی خوابیده
مامان یک روز رفته گوگِل، سایت‌ها رو دیده
از “هپی مپی”، فروشگاهش، اونو خریده!
و نکته آخر هم اینکه هر چند ما در اینجا به شما چهار عروسک خاص را جهت خرید پیشنهاد کردیم، اما فروشگاه اینترنتی “هپی مپی” برای شما امکان خرید عروسک‌های خاص دیگری را هم فراهم کرده است. کافی است جستجوی خود را در سایتwww.happymappy.ir از همین الان آغاز کنید. خرید عروسک‌های خاص یک انتخاب ویژه و هدیه‌ای هیجان انگیز برای شاد کردن دنیای عزیزانتان است. راستی….happy mappy اپلیکیشن هم داره همیشه شاد باشید